modne fryzury z włosami doczepianymi

Najmodniejsze fryzury z doczepianymi włosami 

Modne i długie włosy, to marzenie każdej kobiety. Nie każda z nas jednak wie,  jakie fryzury są najmodniejsze w sytuacji, kiedy wykonałyśmy wcześniej zabieg doczepiania włosów. Możliwości upięcia włosów doczepianych jest bardzo dużo. Wiele z takich fryzur jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie w domu. Sprawdźmy zatem, jakie są modne fryzury z włosami doczepianymi, które możemy bez najmniejszego wysiłku wykonać samodzielnie w domu.

Długie, wysoko upięte kucyki

Zdecydowanie najpopularniejszą fryzurą, którą możemy wykonać samodzielnie w domu w sytuacji, kiedy wcześniej został wykonany u nas zabieg doczepiania włosów, jest wysoko upięty kucyk. Tego rodzaju uczesanie jest niezwykle efektowne i sprawdzi się na najróżniejszych okazjach – poczynając od tych bardziej formalnych, a kończąc na tych codziennych. Warto dodatkowo ozdobić kucyk na przykład fantazyjną frotką. Ostatnimi czasy bardzo modne są frotki wykonane z jedwabiu. Co więcej, wykazują one bardzo dobre działanie na włosy – zarówno te naturalne jak i doczepiane. Możemy takie uczesanie ozdobić spinkami lub wsuwkami. Z pewnością będzie się ono prezentowało wtedy naprawdę zjawiskowo. Prekursorką, jeśli chodzi o to proste i bardzo efektowne uczesanie, z całą pewnością jest Doda, która bardzo często w takim właśnie uczesaniu prezentuje się na swoich występach.

Warkocze zawsze w modzie

Inną fryzurą, którą bez najmniejszego problemu jesteśmy w stanie wykonać z doczepianych włosów samodzielnie w domu, są warkocze. Mamy tutaj naprawdę bardzo duże pole możliwości, jeśli chodzi o to, w jaki sposób je spleciemy. Mogą być to klasyczne warkocze lub po prostu jeden warkocz, który został zapleciony z kucyka. Niezależnie od tego, na jaki jego rodzaj się zdecydujemy, możemy być pewne, że tego rodzaju uczesanie będzie dla nas nie tylko bardzo wygodne, ale też i komfortowe. Trzeba też zaznaczyć, że zaplecione włosy plączą się zdecydowanie mniej niż te, które nosimy na przykład rozpuszczone. Wielu fryzjerów zaleca swoim klientkom delikatne, luźne warkocze, które ochoczo one zaplatają na co dzień. Takie uczesanie jest bardzo dziewczęce i podkreśla naturalne walory kobiety.