Wypróbuj program magazynowy LoMag!

Szukając odpowiedniego programu magazynowego dla naszego przedsiębiorstwa warto zwrócić uwagę i przyjrzeć się lepiej systemowi stworzonemu przez firmę LoMag. Jest to bardzo intuicyjny program, dzięki czemu zarządzanie ruchami magazynowymi począwszy od tych najprostszych jakimi są dostawa i sprzedaż po znalezienie i drukowanie różnego typu raportów nie stanowi żadnego problemu.

Bardzo ważne w programie magazynowym może okazać się także szybkie znalezienie potrzebnych informacji. Posiadając ogromną ilość towarów na stanie oraz tysiące dokumentów, filtrowanie różnego typu danych magazynowych może nie wydawać się takie proste. System LoMag posiada rozbudowane funkcje przeszukiwania bazy, co sprawia, że potrzebne informacje dostajemy „od ręki”. Wyszukując określony towar wystarczy, że wpiszemy jego nazwę lub tylko jej część, a wyniki pojawią się na ekranie jako lista zawierająca nie tylko nazwę towaru, ale jego wszystkie atrybuty. Jeśli szukamy wyłącznie produktów będących na stanie lub charakteryzujących się innymi cechami wystarczy, że zaznaczymy istotne dla nas filtry, a pojawią się tylko towary nas interesujące. 

Każdy rodzaj produktu będący na magazynie musi mieć uzupełnione w programie określone pola, takie jak: „Nazwa towaru”, „Ilość”, „Cena” i „Wartość”. Pole „Uwagi” widniejące przy każdym elemencie dostawy jest potrzebne w razie odnotowania różnego typu sytuacji, które oczywiście mogą pojawić się w magazynie. Przy wprowadzaniu nowej dostawy użytkownik jest informowany o aktualnym stanie magazynowym dla każdego towaru, dzięki czemu wie jaką ilość można jeszcze wydać z magazynu. Program magazynowy LoMag pomaga również ustalić cenę dla określonego towaru w oparciu o marżę oraz wpisaną wcześniej cenę zakupu. Jeśli mamy ustalony jeden poziom marży dla wszystkich produktów wystarczy, że raz wprowadzimy ją na stałe do kartoteki towarów, a system będzie korzystał z niej przy wyliczaniu cen dla każdego nowo-wprowadzonego produktu, w przeciwnym razie marżę należy za każdym razem wpisywać ręcznie.

Przywołane wyżej zalety to tylko niektóre charakteryzujące program magazynowy LoMag. Jeśli szukacie właśnie programu dla swojej firmy warto poznać go bliżej i spróbować wdrożyć do Waszego przedsiębiorstwa. Z pewnością będziecie zadowoleni.